טלפון

+123-456-7890

אימייל

mail@domain.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

שבוע טוב לכל אותן קוקסינליות,

קוראים לי ורדה, אני בת שלושים, פלוס מינוס, ואני חלק מהקהילה של קוקסינליות, ויש לומר שאני אפילו גאה בכך כיום, זה לא תמיד היה מצב, שנים של טיפולים ועבודה עצמית.

בדרך כלל הטקס שלי הוא קבוע, אני יוצאת מהאמבטיה, מורידה את כובע המקלחת שלי ומורחת קרם ריחני אפרסק על גופי הרטוב מכפות רגליי ועד לצווארי. אחר כך אני לוקחת מגבת ומנגבת את העיבוי מהמראה שלי באורך מלא וסוקרת את עצמי. אני אז קולטת את עורי החום הבהיר, את המסגרת הגבוהה והרזה ורגליי הארוכות והסקסיות; ישבני ההדוק והעגול ובטני השטוחה; והשדיים הרכים והבשלים שלי. אחר כך אני מסתובבת הצידה ומתפלאת איך התחת המתוח שלי בולט החוצה. אני מסתובבת עוד פעם ובוחנת את המבט האחורי מעבר לכתפי. הגב שלי חלק ומצטמצם למותניים זעירים שהתרחבו לתוך הישבן העגול והירכיים הסקסיות, שהובילו לשוקיים מושלמים – עם רק שמץ של שריר מפותל מאימוני הכושר הקבועים שלי, לפני שהצטמצמו לקרסוליים דקים וחטובים.

החיים של קוקסינליות אינם פשוטים, קוקסינליות חייבות להיראות במיטבן בכל זמן נתון, זאת מדיניות שכתובה באיזה שהוא מקום.

בשלב הבא אני משלימה את המעגל שלי באמצעות הסתובבות חזרה אל עצמי שוב. אני חופנת את שדיי בידיי. הם היו רכים וטבעיים עם אאוראולים ופטמות כהות, כוס C מושלמת. מעבירה את אצבעותיי על פטמותיי הכהות לפני שאני צובטת ומגלגלת אותן בין האגודלים והאצבעות עד שהן התחזקו. ואז אני עוצמת את עיניי ומושכת את פטמותיי המתוחות, נהנית מהנאתי גרידא. מתוך דחף אני מתיזה חלק נדיב מקרם האפרסק לידיי ומשפשפת אותו בין לחיי הטוסיק שלי. הקרם הרגיש קריר וחלקלק כשאני מחליקה אותו על פי הטבעת שלי. ואז אני מכניסה לאט את אצבעי האמצעית לתוך פקעת הוורד שלי. סופגת חוקן לפני המקלחת ונהיית נקייה לחלוטין. האצבע האמצעית שלי מרגישה כה טוב עד שבמהרה הוספתי אצבע שניה, מרוצה מהאופן שבו הטבעת האנאלית שלי החזיקה את אצבעותיי בפנים. אחר כך אני מחליקה לאט את אצבעותיי פנימה והחוצה, מצחצחת אותן בנקודה המיוחדת שלי, משמחת את עצמי. למרות שמוטב לשמור את זה ללקוחות, אני חושבת ומסירה את אצבעותיי בחוסר רצון.

אבל המציאות קצת שונה, ברגעי התפכחות אני פוקחת את עיניי ומביטה בין ירכיי ורואה את הראיות ששיקרו לכליל השלמות האישה שאני. בין ירכיי הייתה דקירה שלי, שאפילו במצבה המגורה, הייתה מאוד מאוד קטנה. אורכה לא היה יותר משני סנטימטרים והכדורים הקטנטנים שלי – שהצטמקו והתכווצו על ידי שנים של טיפול הורמונלי נשי – היו בגודל של ענבים. אני יודעת כי הסרת איברי המין שלי תהיה השלב האחרון בהפיכתי לנשיות שלמה, אך מרגישה אמביוולנטית לגבי הקליטה שלה – כפי שאני מתייחסת אליה – אבל רבים מלקוחותיי אהבו את זה. למרות הגודל הקטן של איברי המין שלי, הם עדיין גרמו לי הנאה ואני ממש לא ששה לבצע שינויים כלשהם עדיין. היה לי כסף לשלם עבור הניתוח לשינוי מין, אך לא הצלחתי להביא את עצמי להתחייבות הסופית הזאת. אולי אם אי פעם אמצא את הגבר הנכון להתמסד אתו, והוא ירצה שיהיה לי נרתיק, אני יתזמן את הניתוח. בינתיים, אני נהנית מחיי כמלווה קוקסינליות יפהפייה, בתשלום גבוה עד כאב, בהרגשה שיש לי את הטוב מכל העולמות האפשריים…

מאמרים מומלצים